15 lat Ecco Holiday
Nasze biura infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia
wg stawki operatora

Ecco Travel - wyższy poziom egzotyki

  Dokąd:
  Zmień Usuń filtr
  Wyjazd od:
  Wyjazd do:
  Ilość dni:
  Cena:
  od
  do
   
  Hotel/Program:
  Skąd:
  Zmień Usuń filtr
  Wyżywienie:
  Kategoria od:
  * * * * *
   
   

  Wyszukaj parking przy lotnisku i zyskaj spokój na wakacjach

  Ładuję promocje...

  Australia

  Canberra
   

  Średnia temperatura powietrza (°C)

  I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
  25 26 23 20 17 14 14 15 17 19 22 24

   

  Australia

  Singapur - Australia - Bali


  Dzień 1. Warszawa - Singapur.Wylot z Polski.
  Dzień 2. Singapur.Przylot do Singapuru i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Nocleg w hotelu.
  Dzień 3. Singapur.Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Singapuru. Dzień rozpocznie przejazd przez dawną dzielnicą kolonialną, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty rządowe państwa, tj.: budynek parlamentu i Sądu Najwyższego, ratusz miejski oraz słynny...

  Więcej

  Cena:

  12990 zł 17 dni / 14 nocy

  Rezerwuj

  Kiedy: 08-09-2020
  Skąd: Warszawa
  Wyżywienie: Sniadania

  Dodaj do schowka

  SINGAPUR – SYDNEY – PARK NARODOWY GÓR BŁĘKITNYCH – CAIRNS (WIELKA RAFA KORALOWA I KURANDA) - BALI

  Dzień 1. Warszawa - Singapur.

  Wylot z Polski.

  Dzień 2. Singapur.

  Przylot do Singapuru i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Nocleg w hotelu.

  Dzień 3. Singapur.

  Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Singapuru. Dzień rozpocznie przejazd przez dawną dzielnicą kolonialną, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty rządowe państwa, tj.: budynek parlamentu i Sądu Najwyższego, ratusz miejski oraz słynny budynek Klubu Krykieta. Kolejnym przystankiem na trasie będzie słynny Merlion – ikona Singapuru, pół ryba, pół lew. W dalszej części dnia odwiedzimy dzielnicą chińską z najstarszą w mieście świątynią buddyjsko-taoistyczną – Thian Hock Keng. Ze świątyni udamy się Narodowego Ogrodu Orchidei, gdzie podziwiać można ponad 20 tysięcy odmian tych przepięknych kwiatów. Popołudniu udamy się do dzielnicy „Małe Indie”, gdzie w sercu Singapuru będzie okazja poczuć się jak w Indiach, pośród sprzedawców przypraw i kolorowej biżuterii. Dzień zakończy spacer po futurystycznym kompleksie ogrodowym – Gardens By The Bay nad Zatoką Marina (wstęp do palmiarni oraz na punkt widokowy płatne dodatkowo – łącznie ok. 36 SGD). Wieczorem dla chętnych możliwość wjazdu na punkt widokowy na szczycie hotelu Marina Sands Bay (płatne dodatkowo – ok. 25 SGD). Nocleg w hotelu.

  Dzień 4. Singapur - Sydney.

  Śniadanie. W zależności od rozkładu lotu transfer na lotnisko i przelot do Sydney. W przypadku późnowieczornego lub nocnego przelotu w tym dniu będzie okazja do skorzystania z dodatkowo płatnych wycieczek fakultatywnych w Singapurze. Szczególnie polecamy wycieczkę do położonego na wyspie Sentosa parku rozrywki Universal Studios, gdzie oprócz szalonych przejażdżek rollercosterami można spotkać bohaterów ulubionych bajek – tj. Madagaskar, Shrek czy Ulica Sezamkowa. Przylot do Sydney wieczorem w dniu 4. lub rano w dniu 5.

  Dzień 5. Sydney - Park Narodowy Gór Błękitnych – Homebush – Sydney.

  Po śniadaniu wyjazd z Sydney na całodniową wycieczkę do wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Parku Narodowego Gór Błękitnych. Nazwa parku pochodzi od charakterystycznego błękitnego tła nad górami, które wywołuje światło załamujące się w oparach drzew eukaliptusowych. Przejazd do Echo Point skąd rozpościera się widok na najsłynniejsze w tym parku formację skalną o nazwie Trzy Siostry. Dodatkowa fakultatywna atrakcja na miejscu to zjazd prawie pionową kolejką Scenic Railway do lasu tropikalnego na dnie doliny Jamison z licznymi wodospadami, skalistymi urwiskami, ciepłymi źródłami i fantastyczną roślinnością. Po przerwie na lunch (we własnym zakresie) wizyta urokliwym parku dzikiej fauny - Featherdale Wildlife Park, w którym można obejrzeć niemal wszystkie endemiczne zwierzęta Australii, m.in. koale, kangury, wombaty, psy dingo i pingwiny. Dzień zakończy wizyta w Homebush - miejscu Igrzysk Olimpijskich w 2000 roku. Dla chętnych możliwość uczestnictwa w relaksującym rejsie statkiem wzdłuż rzeki Parramatta, który zabierze uczestników z powrotem do Sydney (koszt ok. 45 AUD) Reszta grupy wróci autokarem do Sydney na nocleg.

  Dzień 6. Sydney.

  Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie najciekawszych miejsc i atrakcji największej metropolii kontynentu australijskiego. W programie m.in.: Manly Beach i spacer wzdłuż promenady Corso, Macquaire’s Chair - punkt widokowy, z którego rozciąga się widok na centrum miasta, zatokę sydnejską, Opera House - jeden z cudów światowej architektury oraz luksusowe domy i jachty australijskich milionerów.. Spacer po najstarszej historycznej dzielnicy The Rocks oraz Sydney Harbour Bridge. Przejazd na wschodnie wybrzeże metropolii. Postój na Plaży Bondi oraz Watson Bay. Powrót do miasta i czas wolny na zakupy i samodzielne, piesze zwiedzanie Sydney. Nocleg w Sydney.

  Dzień 7. Sydney – Cairns.

  Śniadanie. Transfer na lotnisko w Sydney. Przelot do Cairns - stolicy tropikalnej północy Queensland. Nocleg w Cairns.

  Dzień 8. Kuranda (wycieczka fakultatywna).

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i samodzielne zwiedzanie Cairns. Dla chętnych fakultatywna wycieczka do tropikalnej Kurandy – wioski położonej w tropikalnym lesie deszczowym (koszt ok. 185 AUD od osoby). W programie wycieczki m.in.: • centrum kultury aborygeńskiej Tjapukai, gdzie będzie okazja zapoznania się z kulturą, historią oraz zwyczajami rdzennej ludności Australii; • wizyta w wiosce Kuranda • przejazd jedną z najdłuższych na świecie kolei linowych - Skyrail Rainforest Cableway• Australijskie Sanktuarium Motyli oraz Świat Ptaków i Koali. Powrót do Cairns późnym popołudniem, historycznym pociągiem (Kuranda Scenic Railway), który jeździ po trasie zawieszonej na półce skalnej. Nocleg w Cairns.

  Dzień 9. Wielka Rafa Koralowa (wycieczka fakultatywna).

  Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i samodzielne zwiedzanie Cairns. Dla chętnych fakultatywna wycieczka katamaranem na wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - Wielką Rafę Koralową zaliczaną do jednego z naturalnych cudów świata (koszt ok. 195 AUD od osoby). Podczas rejsu możliwość nurkowania i podziwiania kolorowego, podwodnego świata pełnego kolorowych ryb, koralowców oraz żółwi (sprzęt do nurkowania do wypożyczenia na statku za dodatkową opłatą, do snorklingu bez opłaty). Podczas rejsu lunch na pokładzie statku. Nocleg w hotelu w Cairns.

  Dzień 10. Cairns – Bali.

  Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Denpasar na Bali (Indonezja). Transfer do hotelu. Nocleg.

  Dzień 10. 16. Wypoczynek na Bali.

  Wypoczynek w hotelu 4-gwiazdkowym ze śniadaniami (łącznie 6 noclegów). Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych. Na indywidualne zapytanie możliwość modyfikacji długości pobytu na Bali oraz możliwość rezerwacji hotelu o wyższym standardzie, a także wycena dodatkowych opcji wyżywienia (obiadokolacje lub pakiet All Inclusive).

  Dzień 17. Powrót do Polski.

  Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany kolejności zwiedzania. Przeloty uczestników wyjazdów grupowych mogą być realizowane różnymi połączeniami lotniczymi. Pilot spotyka się z grupą w kraju rozpoczęcia imprezy. Liczba miejsc w ofercie ograniczona.

  • przelot Polska - Singapur, Denpasar - Polska z przesiadkami,
  • przeloty wewnętrzny na trasach: Singapur – Sydney, Sydney – Cairs, Cairns – Denpasar,
  • opłaty lotniskowe,
  • ubezpieczenie KL, NNW,
  • zakwaterowanie w hotelach 3*** w Singapurze i Australii oraz 4**** na Bali,
  • wyżywienie: śniadania,
  • transport minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób)
  • zwiedzanie wg programu,
  • serwis polskojęzycznego pilota na trasie zwiedzania, a na Denpasar opieka pracownika lokalnego Agenta.

  Dodatkowo płatne

  • obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 200 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
  • dopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana,
  • dopłaty do obiadokolacji,
  • wycieczki fakultatywne,
  • pośrednictwo wizowe (wiza do Australii) – 100 pln/os.

  miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

  W jęz. polskim.

  Kiedy Wylot Cena  
  08-09-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Warszawa
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim
  od 12990
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  08-09-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Wrocław
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  08-09-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Kraków
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  08-09-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: KTW
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  08-09-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Gdańsk
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  03-11-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Warszawa
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim Impreza potwierdzona
  od 12590
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  03-11-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Kraków
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim Impreza potwierdzona
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  03-11-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: KTW
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim Impreza potwierdzona
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  03-11-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Gdańsk
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim Impreza potwierdzona
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  03-11-2020
  Singapur - Australia - Bali
  Skąd: Wrocław
  Wyżywienie: Sniadania
  Nowość Impreza prowadzona jest w języku polskim Impreza potwierdzona
  od 13090
  17 dni / 14 nocy
  RezerwujDodaj do schowka

  Do ceny zostanie doliczona obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  Singapur - obywatele polscy mogą wjeżdżać do Singapuru i przebywać w nim do 90 dni bez wizy. Wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy. Przy wjeździe na terytorium Singapuru należy mieć bilet powrotny lub na dalszą podróż. Nie ma obowiązku posiadania określonej kwoty pieniędzy na każdy dzień pobytu.

  Australia – Obywatele polscy wybierający się do Australii w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 3 miesiące są zobowiązani do posiadania wizy, o którą mogą aplikować poprzez platformę eVisitor. Wiza jest bezpłatna. Wnioski można składać za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa ds. Imigracji i Obywatelstwa Australii http://www. homeaffairs.gov.au/.
  Uzyskanie pozytywnego wyniku aplikacji wizowej (potwierdzenie uzyskania wizy otrzymuje się e-mailem) uprawnia do wjazdu do Australii. Informacje dotyczące wydanej wizy przechowywane są w systemie elektronicznym. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://www.homeaffairs.gov.au/aboutyourvisa.

  Indonezja - polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz. Wjazd bezwizowy obejmuje okres 30 dni i nie podlega przedłużeniu.

  Klimat:

  Duża rozpiętość Australii na kuli ziemskiej sprawia, że kraj ten mieści się w trzech strefach klimatycznych. Na północy występuje klimat podrównikowy, przeważającą część lądu obejmuje klimat zwrotnikowy. Z kolei na południu panuje klimat podzwrotnikowy. Średnia roczna temperatura wynosi ok. 25 °C, warto pamiętać, że im dalej na południe, tym chłodniej, na Tasmanii można spodziewać się ok. 15 °C. W Australii najcieplej jest w styczniu, z kolei najchłodniej w lipcu.

  Waluty:

  Dolar australijski (AUD)

  1 AUD = 2,69 zł

  1 AUD = 100 centów

  Akceptowane są karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club i American Express.

  Walutę można wymieniać w kantorach lub w bankach.

  Przykładowe ceny:

  Chleb: 3 AUD

  Mleko 1 l: 2 AUD

  Woda mineralna 1,5 l: 1 AUD

  Obiad w restauracji: 15-20 AUD

  Czas lotu:

  Lot z Polski do Australii trwa ok. 20 godzin.

  Różnice czasowe:

  Po przybyciu do Australii zegarki należy przestawić względem polskiego czasu o 8 godzin do przodu. 

  Transport:

  Australia ma powierzchnię 26 razy większą niż Polska, co znaczy, że przykładowa trasa z Melbourne do Adelajdy wynosi ok. 730 km, co stanowi długość Polski. Chcąc podróżować między odległymi miastami warto rozważyć lot samolotem, zwłaszcza że ceny nie są wygórowane. Po mieście warto podróżować metrem, które jest szybkie i skuteczne, z dużą siatką połączeń. Dostępne środki transportu to także: statek, samochód, pociąg, autokar, lekka kolej, kolej jednoszynowa, taksówki. 

  Elektryczność:

  230 V; 50 Hz, do gniazd pasują wtyczki typu I (z trzema płaskimi bolcami). Przejściówki dostępne są m.in. w sklepach na lotnisku i na pocztach.

  Aktualne promocje ET Szybki kontakt