15 lat Ecco Holiday
Nasze biura infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia
wg stawki operatora

Ecco Travel - najlepsza strona egzotyki

  O NAS

   

  Ecco Travel jest zarejestrowaną marką touroperatora Ecco Holiday Sp. z o.o. wpisanego do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego, nr wpisu: 286z. W naszym biurze w Poznaniu pracuje zespół specjalistów połączonych wspólną pasją - podróżowaniem. Organizujemy wyjątkowe imprezy do egzotycznych krajów oraz indywidualne wyjazdy do najbardziej niezwykłych miejsc na ziemi. W naszej ofercie znajdują się najciekawsze programy objazdowe, jakie realizujemy m.in. w Chinach, Japonii, Tajlandii, Indonezji, Emiratach Arabskich, Meksyku i na Kubie. Czekają tu na naszych Klientów cieszący się dobra sławą, najlepsi piloci Ecco Travel. To ich wiedza, doświadczenie i umiejętność przekazywania wiedzy, a przede wszystkim chęć pokazania świata powodują, że pierwszy wyjazd z nami staje się początkiem licznych wspólnych podróży. Aby zapewnić naszym Klientom komfort i bezpieczeństwo podróży, korzystamy wyłącznie z połączeń rejsowych, współpracując z takimi renomowanymi liniami lotniczymi jak np. Lufthansa, Air France, Qatar Airways czy Emirates Airlines.

   

  MISJA


  W głębi duszy każdy z nas jest podróżnikiem. Marzymy o egzotycznych miejscach, chcemy odpocząć od codzienności i poczuć, że jesteśmy kimś wyjątkowym. Naszą rolą jest pomóc Państwu w realizacji marzeń o wspaniałych wakacjach, które na długo zostaną w pamięci i pozostawią jak najlepsze wspomnienia. Chcemy przekonać Państwa, że okazane nam zaufanie przekłada się na satysfakcję z miło i efektywnie spędzonego urlopu.

   

  OFERTA

   

  Egzotyczne wyprawy - wycieczki objazdowe do dalekich egzotycznych miejsc całego świata. To propozycja dla klientów pragnących poznać najatrakcyjniejsze zakątki kuli ziemskiej. Zwiedzanie realizowane jest w grupie z polskim pilotem. W ofercie mamy programy tygodniowe, dwutygodniowe i dłuższe, często łączące zwiedzanie z pobytem na plaży.

  Słoneczne plaże - wyjazdy indywidualne w najatrakcyjniejsze miejsca na całym świecie w celu wypoczynku w wybranym hotelu. Standardowo proponujemy tygodniowe lub dwutygodniowe wycieczki (istnieje również możliwość kalkulacji indywidualnej na wybraną ilość nocy). Każdy taki pobyt może zostać wzbogacony o wybrane przez klienta wycieczki fakultatywne.

  Miasta Świata - indywidualne, weekendowe wyjazdy do najpiękniejszych miast Europy i świata (tzw. city break). Ofertę kierujemy do samodzielnych entuzjastów odkrywania uroków metropolii i wiekowych zabytków architektury. Oferta zawiera standardowo przelot i zakwaterowanie w wybranym hotelu w centrum miasta, bez dodatkowej obsługi na miejscu.

  Wyjazdy grupowe - najdalsze zakątki i najpiękniejsze miejsca czekają na odkrycie! Niezależnie od profilu grupy możemy dopasować program i standard wycieczki do Państwa wymagań. Organizujemy imprezy o profilu biznesowym, konferencyjnym, integracyjnym, a także programy zwiedzania i wypoczynku dla zorganizowanych grup, powyżej 10 osób. Jako znany touroperator zapewniamy najlepsze ceny, wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowany zespół, który zajmie się Państwa wyjazdem.

  Bilety lotnicze - posiadamy licencję Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych (IATA) na sprzedaż biletów rejsowych renomowanych linii prowadzących działalność w Polsce. Nasi wyspecjalizowani kasjerzy IATA prowadzą bezpośrednią sprzedaż biletów rejsowych linii operujących na cały świat. Dodatkowo poprzez wyszukiwarkę na naszej stronie można samodzielnie wyszukać i zarezerwować bilety lotnicze w najlepszych cenach: http://www.eccotravel.eu/podstrona,oferta,bilety

  Wizy - w ramach kompleksowej obsługi naszych klientów zapewniamy pośrednictwo w uzyskaniu wiz do wybranych krajów.

  Śluby - ślub w egzotycznym zakątku to wspaniały sposób uświetnienia najważniejszych chwil w życiu. Sakramentalne "tak" wypowiadane w cieniu palm lub na tropikalnej plaży o zachodzie słońca pozostają na zawsze w pamięci uczestników. Gwarantowana, wspaniała pogoda i starannie wybrane miejsce podkreślają wyjątkowość romantycznej ceremonii. Organizacją uroczystości zajmuje się doświadczony personel hotelowy, który dba o elegancką oprawę i szczególny status pary młodej.

  Aktualne promocje ET Szybki kontakt