Odwiedź Dubaj
i odbierz bilety na wystawę światową
EXPO 2020
182 dni  niezwykłych inspiracji
Tyle właśnie potrwa wystawa światowa w Dubaju. Niepowtarzalna architektura, setki wydarzeń kulturalnych i możliwość doświadczenia najnowszych technologii, które jutro zaczną zmieniać nasz świat.

Dzięki liniom Emirates to wszystko jest w zasięgu ręki. Każdy pasażer podróżujący do Dubaju pomiędzy 1 października 2021, a 31 marca 2022 otrzyma Emirates Expo Day Pass, darmowy karnet umożliwiający wstęp na Dubai Expo.

Oferta jest dostępna dla pasażerów podróżujących do innych portów lotniczych liniami Emirates, dla których Dubaj jest portem przesiadkowym.

Oto lista naszych podróży, dzięki którym możesz zwiedzić wystawę Dubai Expo:


Oferta specjalna dotyczy wszystkich biletów na podróż w obie strony, obejmujących lot do lub przez Dubaj w okresie od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r. i dotyczy biletów zakupionych w klasach pierwszej, biznes i ekonomicznej, zarezerwowanych za pośrednictwem Emirates na loty flydubai. Oferta przeznaczona jest również pasażerom podróżującym do dowolnego miejsca w globalnej sieci Emirates z czasem przesiadki w Dubaju wynoszącym co najmniej 6 godzin. Posiadacze biletów w jedną stronę, których podróż rozpoczyna się poza ZEA otrzymają bezpłatną przepustkę Expo Day Pass, jeśli podróżują do Dubaju lub do innych miejsc docelowych pod warunkiem, że zachowany jest minimalny czas przesiadki. Specjalna oferta dotyczy wszystkich rodzajów taryf, w tym Special, Saver, Flex i Flex Plus.