15 lat Ecco Holiday
Nasze biura infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia
wg stawki operatora

Ecco Travel - najlepsza strona egzotyki

  Wyjazdy grupowe

  Nasz zgrany zespół już od kilkunastu lat przygotowuje wyjazdy skierowane do osób podróżujących w grupie przyjaciół, rodzin czy tez współpracowników. Najdalsze zakątki i piękne miejsca świata czekają na odkrycie. Niezależnie od profilu grupy możemy dopasować ofertę do Państwa oczekiwań. Organizujemy imprezy o profilu biznesowym, konferencyjnym, integracyjnym, a także programy zwiedzania i wypoczynku dla zorganizowanych grup, powyżej 10 osób.

  Przypominamy, że od ofert z naszej strony w przypadku grup możliwe są odstępstwa od regularnych programów na życzenie Klienta.

  Chiny - Pekin i okolice Indonezja - Wyspa Bali Kuba Malta - Śladami Św. Pawła Malta Sycylia z mafijnym akcentem Indie - Złoty Trójkąt z tygrysem Tajlandia i Kambodża Wietnam i Kambodża Kilimandżaro

  Hity

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych sztandarowych programów, które cieszą się największą popularnością pośród naszych Klientów. Podczas wyjazdów zapewniamy opiekę polskiego pilota.

  Istnieje możliwość indywidualnej kalkulacji oferty.

  Pekin i okolice Chińska Legenda Japońskie Origami Indie - Indie w pigułce Indie i Emiraty Arabskie w pigułce
  Informacje i sprzedaż ofert grupowych:
  +48 61 678 53 00 lub 804 289 220
  e-mail: grupy@eccoholiday.com
  Prosimy o zgłaszanie zapytań ofertowych za pomocą formularza zgłoszeniowego

  Od 26.07.2012 jako jedyny touroperator wprowadziliśmy realną ochronę dla naszych klientów. Każdy z Państwa objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem. W przypadku, gdyby wyjazd nie został zrealizowany z naszej winy to ubezpieczyciel w ciągu 30 dni wypłaci 100% Państwa wpłat. Koszt ubezpieczenia pokrywa w całości Ecco Holiday. Szczegółowe informacje na temat zasad ubezpieczenia znajdą Państwo pod tym linkiem.

  Program 100% Bezpieczne Wakacje obejmuje także:

  • Wszelkie koszty związane z przelotem i hotelem danego klienta pokrywane są przez Ecco Holiday zaraz po potwierdzeniu rezerwacji, czyli "z góry", przed wylotem klienta, co wbrew pozorom nie jest powszechną praktyką. Oznacza to gwarancję bezproblemowej realizacji Państwa wyjazdu i pobytu w miejscu wakacyjnym.
  • Zmieniony system operacyjny wykorzystujący łączony model operacji z wykorzystaniem zarówno czarterów, bloków miejsc zakupionych od innych dostawców oraz lotów rejsowych, pozwalający realizować wyjazdy niezależnie od ilości zebranych rezerwacji.
  Aktualne promocje ET Szybki kontakt