Wycieczki objazdowe

Odkryjemy przed Tobą to, czego nie widać na pierwszy rzut oka.

Szukasz przygody? Niezapomnianej wyprawy, o której będzie można opowiadać godzinami i zostanie w Twojej pamięci na długo? To właśnie to miejsce! Znajdziesz tu starannie przygotowane programy dalszych i bliskich wyjazdów stworzone przez ekspertów!

Jak mówi stare arabskie przysłowie:

Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej

Zgłębimy historię odkrywanych miejsc, poznamy zaskakujące zwyczaje i odkryjemy nieziemskie smaki. Naszą misją jest dzielenie się zdobytym doświadczeniem i zarażanie fascynacją do eksploracji mapy świata. Zabierzemy Cię do Indii, Bahrajnu, Meksyku, RPA, Birmy, Nowego Jorku… i to nie wszystko! Sprawdź nasze oryginalne plany na Twoją następną podróż.


Sortuj wg:

Wycieczka objazdowa to idealny wybór dla odkrywców! W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kierunków na wycieczki. Zapewniamy obsługę profesjonalnych pilotów wycieczek w języku polskim. Każdy program został starannie przygotowany przez nasz mistrzowski zespół produktowy. Jesteśmy ekspertami od egzotyki i ma to potwierdzenie w ofercie wycieczek objazdowych. Możesz wybrać spośród wielu ciekawych wycieczek objazdowych. Zaprosimy Cię do Tajlandii, Meksyku, Japonii, Chin i to nie wszystko! Zwiedzaj Rzym i Watykan, zobacz gejzery na Islandii i spotkaj alpaki w Peru. Podpowiemy jak się spakować na wycieczkę, jakie dokumenty przygotować oraz poinformujemy o aktualnych zasadach wjazdu. Jeśli nie znajdziesz swojej wymarzonej wycieczki, zawsze możesz złożyć zapytanie o przygotowanie programu szytego na miarę. Bardzo chętnie skroimy program do Twoich potrzeb. Jest to też świetny pomysł na wyjazd firmowy. Nasze wycieczki objazdowe to nie tylko zwiedzanie, ale też programy, które łączą odkrywanie nowych miejsc z odpoczynkiem. Podróże to nasza pasja, którą chcemy się dzielić. Mamy atrakcyjne ceny i wiele terminów. Jeśli jesteś ciekawy świata, to trafiłeś w dobre miejsce. Zaufaj nam przy wyborze swojej następnej wycieczki objazdowej i sprawdź naszą ofertę.