Obudź w sobie
odkrywcę

- wybierz się z nami w podróż!

Zjawiskowa góra Fuji, ukryty w dżungli Angkor Wat, wulkan Eyjafjallajökull, wodospady Wiktorii, argentyńskie tango w Rio de Janeiro, spacer mostem Brooklińskim, wizyta w jednym z cudów świata, Taj Mahal - to tylko kilka atrakcji, które przygotowaliśmy dla Ciebie!

Sprawdź nasze potwierdzone terminy wycieczek objazdowych i zarezerwuj wyjątkowy urlop pełen przygód.

maj
2024
czerwiec
2024
lipiec
2024
sierpień
2024
wrzesień
2024
październik
2024
listopad
2024
grudzień
2024
styczeń
2025
luty
2025
marzec
2025
kwiecień
2025
Argentyna
Armenia
Australia
Azerbejdżan
Botswana
Brazylia
Chiny
Francja
Gruzja
Indie
Indonezja
Indonezja - Bali
Islandia
Japonia
Jordania
Kambodża
Kanada
Maroko
Nepal
Republika Południowej Afryki
Singapur
Sri Lanka
Stany Zjednoczone
Tajlandia
Wietnam
Zimbabwe
Potwierdzone terminy wycieczek:

Wycieczki objazdowe z Ecco Travel:

Zapraszamy do odkrywania egzotycznych zakątków świata z biurem podróży Ecco Travel. Jesteśmy ekspertami od wycieczek objazdowych, tych bliższych jak i tych dalszych kierunków na mapie świata. Nasza firma specjalizuje się w wycieczkach z pilotem, który sprawuje opiekę przez cały czas trwania wyjazdu nad nasza grupą. Od ponad 20 lat jesteśmy liderem na rynku turystycznym, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie!


Jak działa strona z potwierdzonymi wyjazdami?

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy specjalną stronę z wycieczkami objazdowymi. Dzięki niej można sprawdzić w każdej chwili potwierdzone terminy wyjazdów na ten rok. Dostępne są tu informacje o potwierdzonych terminach wycieczek z użyciem sortowania po kierunkach oraz zgodnie z kalendarzem Dzięki temu można szybko zarezerwować potwierdzoną wycieczkę. Wybór dostępnych kierunków ciągle się zmienia wraz z potwierdzeniem nowych grup na wycieczki objazdowe z naszym biurem. Strona aktualizowana jest codziennie.

Wycieczki w naszej ofercie.

W ofercie naszego biura podróży znajduje się ogrom kierunków na wycieczki objazdowe. Odkrywaj Portugalię wraz z jej ikonicznymi miastami jak Lizbona i Porto, wyrusz na romantyczny city break do Paryża, podziwiaj Himalaje w Nepalu, odkrywaj Azję, czyli Tajlandia z Bangkokiem, Wietnam i Kambodża, niesamowita Japonia. To oczywiście nie wszystkie kierunki dostępne w naszej ofercie. Zabierzemy Cię do Indii by odwiedzić słynne Taj Mahal, polecimy na Islandię w poszukiwaniu zorzy polarnej i wielorybów, a w Afryce usłyszymy szum Wodospadów Wiktorii i odhaczymy Wielka Piątkę w parku Krugera. Znajdują się tu również wyjazdy łączone, które pozwalają na odkrycie więcej niż jednego kraju podczas podróży.

Zadbamy o Twoją podróż.
Wycieczki objazdowe z biurem Ecco Travel to gwarancja bezpieczeństwa. W cenie wyjazdów zawarte jest ubezpieczenie z możliwością jego rozszerzenia np. o choroby przewlekłe. Zadbamy również o Twoje dokumenty podróży, tam gdzie jest taka możliwość oferujemy pośrednictwo wizowe za dodatkową opłatą. Na każdym etapie rezerwacji wycieczki jak i przed wylotem Twoją rezerwacją opiekuje się nasz doradca podróży, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące nadchodzącej wycieczki. Jeśli marzysz o wycieczce życia do odległych zakątków świata, zaufaj doświadczonemu biuru podróży i wybierz Ecco Travel! Singapur, Australia, Bali, Japonia - niezależnie od tego, dokąd marzysz się wybrać, z nami spełnisz swoje najskrytsze podróżnicze marzenia.

Zarezerwuj swoją wycieczkę już dziś i daj się porwać przygodzie!

Zamów przypomnienie o naszych promocjach Zamów przypomnienie o naszych promocjach
Zapisz się na nasz newsletter