15 lat Ecco Holiday
Nasze biura infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia
wg stawki operatora

Ecco Travel - najlepsza strona egzotyki

  Tu i teraz

  Mamy nadzieję, że Wasze marzenia o podróżach nie wygasły. Jest na pewno trudniej - dostępność kierunków cały czas się zmienia, pojawiają się nowe wymagania związane z podróżowaniem. Jeśli ta sytuacja czegoś nas nauczyła, to właśnie tego, by nie odkładać swoich planów. Kiedyś wiele razy zdarzało nam się mówić: „Może później?”, „Teraz nie mogę”, „Innym razem” i odkładaliśmy kolejną podróż na potem.

  Dziś wiemy, że „potem” może oznaczać „nie wiadomo kiedy”.

  Jest TU i TERAZ.

  Korzystajmy z tego, co mamy, jeśli jest taka możliwość. Nie warto rezygnować z marzeń odkładając je na półkę. Na tej stronie znajdziecie aktualną listę miejsc, do których można pojechać tu i teraz. Stąd dowiecie się, gdzie jest wymagana maseczka, kod QR lub test. Jeśli wybierasz się do kraju, który wymaga okazania negatywnego wyniku testu na COVID-19, otrzymasz od nas RABAT 10% jeśli wykonasz go w jednym z laboratoriów Covitest. Aby go otrzymać należy wejść na stronę covitest.pl/ecco i jako kod kuponu wpisać hasło "WAKACJE". Kierunki, na których wymagany jest test, oznaczone zostały piktogramem:

  Zapisz się
  do newslettera
  Zanzibar 5079
  Meksyk 4149
  Sri Lanka 4979
  Emiraty Arabskie 2323
  Malediwy 5599
  Dominikana 4279
  Bahrajn 4229
  Kostaryka 5899
  Kenia 6229
  Seszele 7790
  Aruba 8979
  Curacao 5139
  Brazylia 5299
  Gruzja 2049

   
  • Wszelkie koszty związane z przelotem i hotelem danego klienta pokrywane są przez Ecco Holiday zaraz po potwierdzeniu rezerwacji, czyli "z góry", przed wylotem klienta, co wbrew pozorom nie jest powszechną praktyką. Oznacza to gwarancję bezproblemowej realizacji Państwa wyjazdu i pobytu w miejscu wakacyjnym.
  • Zmieniony system operacyjny wykorzystujący łączony model operacji z wykorzystaniem zarówno czarterów, bloków miejsc zakupionych od innych dostawców oraz lotów rejsowych, pozwalający realizować wyjazdy niezależnie od ilości zebranych rezerwacji.
   

  Centrum rezerwacji telefonicznej: Poniedziałek - Sobota: 9:00 – 21:00
  Niedziela: 10:00 – 18:00
  Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

  Aktualne promocje ET Szybki kontakt